دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷
    

اینجا هستید Skip Navigation Links > صفحه نخست > یادداشتها

جناب آقای دکتر کوین سلطانی
ریاست دانشگاه American Liberty University


آقای دکتر سپهر تاروردیان را مدت کمی است میشناسم ولی در همین مدت کم او را عمیقا شناختم. او مردیست که هر نشدن را شد میکند و کارهایش بیادماندنی است. دکتر تاروردیان معنای نه را نمی شناسد چون خوب میداند معنای نه یعنی الان نه ولی خیلی زود آری. سپهر عزیز یک مدل خوب برای یادگیریست.جناب آقای دکتر عبدالمحمود ضرابی
مدیر عامل بیمه کارآفرین


جناب آقای دکتر سپهر تاروریان
آنچه که تا بحال از همایشهای آموزشی، تخصصی و علمی همایش فرازان که با دعوت از اساتید برجسته و نخبه دیدم همه گویای پرورش خلاقیت، امید به زندگی، کار و تولید بود. یقین دارم بهره آن نصیب کار آفرینان، خلاقان صنعت، کار و اندیشه خواهد بود. بخصوص مدیران جوان و برجسته که امید ایران عزیز هستند. استقبال پر شور شرکت کنندگان دستمزد و ثمره کار مجموعه همکاران شما در این موسسه علمی و فرهنگی خواهد بود.
با امید به پیروزی و موفقیت های بیشتر شغل انبیا بر شما مبارک باد.


جناب آقای دکتر محمد طالبی
مدیر عامل محترم بانک کشاورزی


مدتی که در جریان کار شرکت همایش فرازان و مدیران و کارکنان این شرکت قرار گرفته ام همواره شاهد بالندگی و روند رو به رشد در کیفیت خدمات این شرکت و بخصوص آقای تاروردیان هستم. همواره آرزوی موفقیت و سر بلندی برای ایشان و همکارانشان دارم.

جناب آقای دکتر فرهاد نیلی
ریاست محترم پژوهشکده پولی و بانکی


از جناب آقای تاروردیان و همکاران ساعی و کوشای ایشان در "همایش فرازان" بابت کار خوبی که انجام دادند و همایش به یادماندنی که برگزار کردند تشکر می کنم و به ایشان تبریک می گویم. امیدوارم شاهد همایش ها و اجلاس های موثرتر و موفق تری که توسط این تیم حرفه ای برگزار میشود در آینده باشیم.

جناب آقای مهندس علیرضا طلوع کلامی طوسی
مدیر عامل محترم و ریاست هیئت مدیره شرکت جیرینگ


بدینوسیله از زحمات مدیر گرامی آقای مهندس تاروردیان که تلاشی وصف ناپذیر در برگزاری این همایش داشته اند مراتب تشکر را دارم.

جناب آقای مهندس محمدرضا غفوری
مدیر کل محترم روابط عمومی بانک تجارت


فلسفه وجودی همایش فرازان به نظر من ایجاد فضای تغییر در همایش ها و سمینارها در ایران بوده و الگوی متفاوت جامع و تاثیر گذار در این رابطه ایجاد کردند بطور قطع و یقین تمامی عزیزانی که از این جلسات بهره گرفته اند اذعان دارند که از موضوعات طرح شده استقباال ویژه صورت گرفته و مطالب و موضوعات در روند کاری و کسب و کار و حوزه مدیریتی ایشان تاثیرگذار و جرقه های موثری را پدید آورده است. برای همایش فرازان و سپهر عزیز آرزوی موفقیت و سر بلندی دارم.

جناب آقای دکتر احمد روستا
پدر بازاریابی ایران
" عقیده، عشق، عرضه و عمل صالح" چهار "ع" موفقیت در زندگی و کسب و کار هستند.
"کار، پیکار، ابتکار و پشتکار" چهار رکن خوشبختی هستند.
امیدوارم شرکت و گروه همایش فرازان و همه علاقمندان و تشنگان به موفقیت و خوشبختی با این ویژگی ها و صفات به آرمانها و آرزوهایشان دست یابند.
بیائیم به جای آنکه از نداشته هایمان بنالیم
به داشته هایمان ببالیم
تا نداشته هایمان را بیا بیم و بسازیم


جناب آقای عباس لطفعلیان
مدیرکل محترم اداره بازاریابی همراه اول

برگزاری سمینارها و همایشهای آموزشی نقش بسزائی در ارتقا دانش و تجارب مدیران خواهد داشت که بدون شک موسسه همایش فرازان طی چند سال اخیر کیفی ترین همایشهای بین المللی مدیریت و بازاریابی را برگزار نموده است. اینجانب افتخار حضور در بیش از 10 سمینار طی 4 سال گذشته را داشته ام که این امر یکی از افتخارات آموزش اینجانب می باشد.


جناب آقای عبدالله سلیمانی
ریاست محترم اداره کل روابط عمومی بانک کشاورزی
برگزاری چنین همایشهای پر محتوایی در کشور ما بنظرم وجود ندارد و تک است. افراد و سازمانهای هوشمند آنهائی هستند که بتوانند از این فرصت بوجود آمده استفاده کنند. قطعا حضور پرسنل بخش خصوصی و همچنین سازمانهای بزرگ دولتی گواهی بر این موضوع است.
بانک کشاورزی از این فرصت ایجاد شده استفاده نموده وبا بهره از دانش این مدرسان خبره در حوزه بازاریابی، روابط عمومی و امور بانکی به برپائی سخنرانی تخصصی بانکی برای همکاران بانکی سراسر کشور در داخل بانک کشاورزی اقدام نمود که2 اثر ویژه را دربرداشت: 1- افزایش تعهد و تعلق سازمانی 2- ارتقا دانش همکاران و تغییر نگرش آنان
که از زحمات جناب سپهر تاروردیان و کلیه پرسنل شرکت همایش فرازان به سهم خود و از طرف کلیه پرسنل بانک   کشاورزی تقدیر و تشکر می کنم.
  جناب آقای صادق محمودزاده
ریاست محترم هیئت مدیره محصولات غذایی محسن

بدون شک بهترین همایشها و کنفرانسهای کشور توسط شرکت همایش فرازان برگزار می شود و استفاده از اساتید مطرح جهان در همایشهای شرکت ویژگی متمایز و مزیت نسبی آنهاست. شرکت محسن با استفاده از مشاوره و آموزشهای این اساتید و بهره گیری از دانش و تخصص آنها رشد فزاینده ای را تجربه کرده است.


جناب آقای عباس پورنصاری
ریاست محترم صندوق بازنشستگی صداوسیما


برگزاري همايش مديريت عالي و مطالب ارائه شده مفيد بوده و تاثير مثبتي در روند كارهاي مجموعه ما داشته است شركت در همايشهاي آتي همايش فرازان اقدام مثبت و مفيدي است. جانب آقای محمدرضا هاشمیان
مدیرعامل محترم شرکت گلریز


حضور در این همایش کاملا زوایای دید مدیران را به خصوص در بخش فروش عوض کرد و نکات مهم و پنهان را برای پرسنل شرکت گلریز آشکار و در نهایت به سودآوری کمپانی کمک بسزایی کرد. جناب آقاي مهندس ایرج حسابی
  بنیاد پروفسور حسابی


شرکت در اجلاسهای پربار بین المللی آن مجموعه محترم موجب گردید تا همیاران دست اندر کار بنیاد پروفسور حسابی بتواند توشه هایی بی همتا را از آخرین تجربیات جهانی از خرمن سفره گسترده آن مجموعه محترم خوشه چینی کند. جناب آقای مهندس محمد مهدی راسخ
دبیر کل محترم اتاق بازرگانی تهران

زحمات ارزشمند شرکت همایش فرازان در راستای برگزاری همایشهای آموزشی با هدف بالا بردن آگاهی های علمی و عملی مدیران بخش خصوصی قابل تقدیر میباشد.سرکار خانم فرشته ضرابیه
 مدیر محترم امور بازاریابی و روابط عمومی بانک سامان

 آموزش اساتید همایش فرازان در نگرش بر رهبری همکاران و خودساختگی تغییر ایجاد کرده و بر روند رهبری و آموزش خودساختگی در پرسنل تاثیر مثبتی داشته است اگر چه برای بهره وری افراد نیازمند زمان هستیم.جناب آقای شهرام فخار
مدیرعامل محترم رستورانهای زنجیره ای پدر خوب

 با حضور در سمینارها و همایشهای شرکت همایش فرازان و یادگیری فنون و تکنیکهای کاربردی آموزش داده شده از سوی برترین سخنرانان و اساتید جهان رشد جادویی و بی نظیری در کوتاه ترین مدت ممکن در مجموعه رستورانهای زنجیره ای پدر خوب ایجاد شد.جناب آقای سید حسین حسینی
مدیر کل محترم امور بین الملل هواپیمایی ماهان

 با توجه به نیاز شغلی سالیانه در چندین کنفرانس داخلی و خارجی معتبر شرکت می کنم ولیکن به جرات می توانم اذعان کنم که عمق و بعد مطالب همچنین سازماندهی و مشتری مداری مجموعه همایش فرازان را برترین می بینم.

جناب آقای علاءالدین بروجردی
نماینده شهرستان بروجرد و اشترینان

صمیمانه از برگزاری هفتمین مجمع جهانی مدیریت توسط شرکت همایش فرازان تشکر و قدردانی می نمایم . با آرزوی توفیقات فزونتر

جناب آقای علی‌اکبر ولایتی
رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام

امروز توفیق نصیب اینجانب شد که در جمع گروه همایش فرازان حضور یابم و از فیض حضور در خدمت کسانی که با امید بر ناامیدی غلبه کرده اند بهره ببرم .
خداوند بر عمر و عزت و سلامتی آنها بیفزاید


تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به سپهر تاروردیان می باشد
طراحی و بهینه سازی سایت توسط پارسیان مهر
تعداد بازدیدکنندگان : 177764